SZKOLNE TALENTY NA PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY !

SZKOLNE TALENTY NA PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY !

   Wiosnę 2023 przywitaliśmy śpiewem, tańcem, muzyką, pięknymi recytacjami, a nawet pysznie wyglądającym spaghetti. Swoje talenty oraz pasje zaprezentowali nasi uczniowie w trakcie Szkolnej Gali Talentów i Zainteresowań. Były też prezentacje akrobatyczne, piłkarskie, jeździeckie, plastyczne,  sprawności w układaniu kostki Rubika na czas oraz tworzenia ozdób z koralików.

„Kreatywność jest największym darem ludzkiej inteligencji”  (Ken Robinson). Tą myślą kierujemy się w naszej szkole w zakresie rozwijania zainteresowań i wspierania uzdolnień. Nasz kierunek myślenia i działania to: „rozpoznać, wspierać, rozwijać” z nastawieniem na  kreatywność i samodzielność ucznia.

Cieszymy się, że ponad 50 uczniów z klas 1-3 oraz 4-8 z odwagą i zaangażowaniem zaprezentowało swoje pasje, a szkolna publiczność nie szczędziła braw i owacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: