„NATIVE SPEAKERS” W KLASIE DWUJĘZYCZNEJ!

NATIVE SPEAKERS

W KLASIE DWUJĘZYCZNEJ!

Uczniowie klasy 8 dwujęzycznej rozwijali swoje umiejętności komunikacyjne z języka angielskiego w trakcie intensywnych warsztatów prowadzonych przez zaprzyjaźnionych nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych. 

Linda, Bruce oraz Carlene komunikowali się bezpośrednio z naszymi uczniami  oraz   inspirowali ich do praktycznego porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego. Uczniowie odgrywali scenki, rozmawiali w parach i grupach, wspólnie wykonywali ćwiczenia praktyczne.

Dużą popularnością cieszył się moduł interkulturowy, przybliżający uczniom zwyczaje, tradycję, kulturę takich krajów jak: USA, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia i Kanada.

W warsztatach wzięli udział także uczniowie z klasy 6, a wszystkim podobały się aktywne metody prowadzenia zajęć oraz ich tematyka.

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: