KLASA DWUJĘZYCZNA NA EUROWEEKU!

Uczniowie klasy 8 dwujęzycznej  sprawdzili swoje praktyczne umiejętności językowe w trakcie intensywnych warsztatów  „Euroweek – Szkoła Liderów”.  To specjalny program edukacyjny, którego celem jest rozwój umiejętności społecznych: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.

Zajęcia interaktywne, gry symulacyjne, ćwiczenia praktyczne, konwersacje prowadzone były przez anglojęzycznych wolontariuszy z różnych stron świata.  Uczniowie mieli szansę poznać kulturę i obyczaje krajów z Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki Południowej. Było przy tym dużo muzyki, tańca i zabawy.

Cieszymy się, że w tym wyjeździe wzięli udział także uczniowie z klas 6 i 5 czyli kandydaci do kolejnych klas dwujęzycznych. Wszyscy uzyskali certyfikaty  ukończenia warsztatów.

CONGRATULATIONS !!!!

Załączniki

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: