KONKURS - "Z NAMI BEZPIECZNIEJ"

niedziela, 9 czerwca 2024

 

Reprezentanci klasy 4a w składzie: Tomasz Bujak, Kacper Skrzyński, Zosia Wiśniewska, Mateusz Lewiński i Zusia Gawron, klasa 5c: Filip Macioszczyk, Wiktoria Janka, Milena Marszałek, Kornelia Matysiak i Marcel Gawron, oraz klasa 6a w składzie Jakub Milski, Lena Szczepańska, Zosia Nowak, Kuba Koparnacki, Zosia Surma oraz Daria Mazurkiewicz wzieli udział XVI edycji konkusu pod hasłem: "Z nami bezpieczniej "organizowanym przez polkowicką Straż Miejską wspólnie z służbami instytucjami i firmami. Uczniowie mierzyli się ze strażackim torem przeszkód, torem rowerowym, jeździe na trenażerze, wiedzą praktyczną z zakresu pierwszej pomocy, znajomością znaków drogowych i przepisów ruchu drogowego, oraz konkursie rysunkowym "znaki drogowe". Po podsumowaniu otrzymanych wyników, uczniowie klas zajęli IV miejsca w swoich kategoriach. Poniżej fotorelacja z wydarzeń.

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: