UTALENTOWANA EMILIA NA PODIUM!

czwartek, 19 października 2023

🏆🏆🏆UTALENTOWANA EMILIA NA PODIUM !!! 🏆🏆🏆

Z radością🥳 informujemy, że uczennica klasy 7️⃣ dwujęzycznej Emilia Bronowicka zdobyła drużynowo brązowy medal🥉 oraz szóste miejsce indywidualnie na zawodach PUCHARU EUROPY DZIECI🏆 w karate tradycyjnym🥋 Zawody odbyły się we włoskim🇮🇹 mieście Rimini i były bardzo mocno obsadzone.

Emilia trenuje na co dzień w polkowickim klubie KKT Polkowice-Lubin pod okiem trenera Bartosza Skwarskiego. Karate jest pasją, którą Emilia rozwija od wielu lat, osiągając sukcesy🏆 na arenie wielu zawodów w Polsce🇵🇱 i za granicą. Świetnie godzi liczne treningi oraz obowiązki w szkole📔🖋 To prawdziwy wzór do naśladowania🤍❤️

Well done, Emilia! 👏🥋🎉

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: