SPRZĄTAMY DLA POLSKI

piątek, 6 października 2023

Myślimy globalnie, działamy lokalnie💚🌲🌳🍀🍃🌿🌷🌍🌞🐇🐬🦉
Akcja #SprzątamyDlaPolski polega na masowej akcji sprzątania świata, którą poprzedza kilkutygodniowy cykl edukacyjny skierowany do szkół i przedszkoli. W ten sposób uczestnicy nie tylko jednorazowo sprzątają okoliczne tereny zielone, ale także wyrabiają w sobie nawyki odpowiedzialności środowiskowej.
W środę, 4 października 2023 roku odbyła się kolejna, 6. już edycja tej ogólnopolskiej akcji. Uczniowie naszej szkoły ochoczo zasilili szeregi Polaków, którym dbanie o otoczenie i życie w zgodzie z naturą nie jest obojętnie. Już o godzinie 8.00 rano chwycili za rękawice i zaopatrzeni w worki do segregacji śmieci wyruszyli sprzątać Polskę. Zadanie to okazało się nader ciekawe i integrujące, a przede wszystkim uświadomiło młodym polkowiczanom, że życie w czystym otoczeniu naprawdę zależy od nich.

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: